Brutalny nokaut Olega Borisova na ACB 90 – VIDEO


Wojujący ostatnimi czasy w kategorii koguciej Oleg Borisov wygrał już 11. walkę w karierze przez nokaut, tym razem podczas gali ACB 90 ciężko nokautując Thiago Henrique.

Kowadłoręki rosyjski koguci Oleg Borisov (21-3) popisał się spektakularnym nokautem podczas gali ACB 90 w Moskwie. 33-latek przepięknym lewym sierpem ustrzelił w drugiej rundzie Thiago Henrique (7-3), który zastąpił mającego problemy z wjazdem do Rosji Michinori Tanakę.
W pierwszej rundzie ustępujący warunkami fizycznymi rywalowi Borisov był znacznie agresywniejszy i aktywniejszy, nieustannie wywierając presję. Zainkasował co prawda soczystego prawego, po którym nawet przykląkł, oraz ślicznego frontala na szczękę, ale sam trafiał częściej, od początku polując na bezpośredniego lewego sierpa na głowę.

Na początku drugiej odsłony Rosjanin dopiął swego – zamarkowawszy najpierw lewego prostego, ruszył z potężnym lewym sierpem, trafiając czysto! Henrique padł na deski kompletnie nieprzytomny, podczas gdy Borisov niespiesznie oddalił się, wiedząc doskonale, że jest już po zawodach.

W ten sposób zawodnik z Kostromy powraca na zwycięskie tory po porażce niejednogłośną – i dyskusyjną – decyzją sędziowską w walce o zwakowany przez Petra Yana pas mistrzowski 135 funtó z niepokonanym w karierze Rustamem Kerimovem (11-0).

*****

Technika MMA – tańcz, jak ci zagram!


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: ACB 90 - wyniki i transmisja gali z udziałem Marcina Helda - Lowking.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *