Biznes MMA UFCUFCWiadomości MMA

Brown i Guida dołączają do Dillashawa w Elevation Fight Team

Elevation Fight Team rośnie w siłę – tropem TJ-a Dillashawa podążyło dwóch kolejnych znanych zawodników.

Kilka dni temu głośnym echem w świecie MMA odbiła się przeprowadzka mistrza kategorii koguciej, TJ-a Dillashawa, z Team Alpha Male do Elevation Fight Team, co wywołało nerwową reakcję Urijaha Fabera. Podopieczny Duane’a Ludwiga wyjaśnił później, że kluczową rolę w decyzji o opuszczeniu TAM odegrały względy finansowe.

Tymczasem, jak donosi MMAFighting, do trenujących już w Kolorado Brandona Thatcha, Neila Magny’ego oraz Cat Zingano dołączyły dwa kolejne znane nazwiska – jeden z najlepszych półśrednich, Matt Brown, przygotowujący się do starcia z Kelvinem Gastelumem, które odbędzie się 21 listopada na UFC Fight Night 78, oraz weteran Clay Guida, który niedawno zasilił szeregi Team Alpha Male, by teraz opuścić je na rzecz Elevation Team. Carpenter do oktagonu powróci już 7 listopada na UFC Fight Night 77, mierząc się z Thiago Tavaresem.

Takie treningi Nieśmiertelnego odeszły w siną dal.

Główny trener sponsorowanego przez Muscle Pharm teamu, Leister Bowling, odniósł się też do oskarżeń ze strony Urijaha Fabera, który zarzucił mu podkradanie członków Team Alpha Male.

Nasze drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich, którzy chcą u nas trenować. Największą nieprawdziwą rzeczą, jaką powiedział Urijah, jest to, że aktywnie pozyskuję zawodników. Nie chcę całej masy najwyższej klasy gości. Chcę być w stanie skupić się na gościach, których mamy. Obecnie myślę, że jest tu 10 gości z UFC i chcę być w stanie poświęcić im możliwie dużo uwagi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button