UFC

Brock Lesnar zdzielił rywala solidnym prawym podczas WWE – video

Brock Lesnar szybko zrewanżował się niejakiemu Strowmanowi za przypadkowe – najprawdopodobniej – kolano, jakim potraktował go rywal podczas Royal Rumble.

Podczas wczorajszej imprezy WWE Royal Rumble w Filadelfii, gdzie między innymi ogłoszono angaż Rondy Rousey, między linami pojawił się też były mistrz kategorii ciężkiej UFC Brock Lesnar, który starł się z Adamem Scherrem, pseudonim Strowman.
W jednej z akcji Scherr wyraźnie trafił Lesnara kolanem na głowę – i doczekał się szybkiej riposty, bo były mistrz UFC potraktował go dwoma ciosami, z których szczególnie ten drugi wyraźnie doszedł celu.

Poniżej wersja w slow-motion.

Dana White nadal wierzy, że Brock Lesnar nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w UFC – pomimo zawieszenia za doping, z którego musi odsłużyć jeszcze kilka miesięcy.

Wedle doniesień dziennikarza Dave’a Meltzera, obowiązujący kontrakt Lesnara z WWE dobiega końca przy okazji WrestleManii 34, która odbędzie się 8 kwietnia. Rzecz jednak w tym, że umowa jest skonstruowana w ten sposób, że nawet po tym terminie to do szefującego WWE Vince’a McMahona należeć będzie ostatnie słowo w sprawie możliwego powrotu zawodnika do UFC.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #10 – Miocic vs. Cormier | UFC on FOX 27

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button