Borys Mańkowski: „Wrócę o wiele silniejszy – pod każdym względem”


Po wakacjach w Tajlandii Borys Mańkowski raz jeszcze odniósł się do przegranej walki z Roberto Soldicem podczas katowickiej gali KSW 41.

Były mistrz kategorii półśredniej KSW Borys Mańkowski podsumował przegraną walkę z Roberto Soldicem, który przed trzema tygodniami odebrał mu złoto podczas grudniowej gali KSW 41 w katowickim Spodku.

Wróciłem z Tajlandii,od walki minęły 3 tygodnie i jest to odpowiedni czas ,by coś napisać na temat ostatniej gali.
Jak sami wiecie przegrałem…
Nie chce się za bardzo tłumaczyć,szukać wymówek i się żalić nad zaistniałą sytuacją,ale coś powiedzieć trzeba.
W pierwszej kolejności, pomimo w tym momencie -porażki – sportowej,jak i mojej osobistej, chciałbym podziękować osobom, które były dla mnie ogromnym wsparciem zarówno przed,jak i po gali.
Dziękuje wszystkim sponsorom,którzy wspierają mnie w życiu codziennym :
GEPA Logistics , Body Chief , Pit Bull West Coast , DBX BUSHIDO, Power Duck , Sushi Bar Katei , SKY Tattoo Poznań
Dziękuje również sponsorom,którzy wsparli mnie podczas gali : Znów Body Chief , Timemaster Collection , MoneyMachine.pl , Fit Life Expo , FUNFIT II
A teraz czas na ekipę sparingową : Łukasz „Raju” Rajewski, Tomasz Kondraciuk , Piotr Niedzielski, Piotr Wawrzyniak , Roman Szymański – MMA Fighter , Jakub Mroczkowski , Łukasz Radosz ,Sebastian Rajewski, Michał Pietrzak, Mateusz Gamrot, Krychu i całej reszcie która mi pomagała może niekoniecznie w sparingach ale w poszczególnych elementach walki : Mariusz Koral KellnerJezior,Gatuno ,Mateusz Łuckiewicz , KOKA , Andrzej Stolzmann , Adam Wardziński BJJ, Gucman Athletics, Mieciu

Trenerom którzy poświęcili czas na indywidualki ze mna – Sebastian Rzadkiewicz, Piotras Sawinski ,Arkadiusz Kordus
Chłopakom z klubów Czerwony Smok Alliance Bjj ,grunwald zapasy,Pretorium

Moim najbliższym i przyjaciołom z poza sali treningowej…

Dziękuje WAM wszystkim ??

I oczywiście WAM…moim kibicom ??
Dopiero Ta walka pokazała mi, jak prawdziwych i jak wielu WAS mam…jest to dla mnie ogromna przyjemność i jeszcze większa mobilizacja do tego by się odwdzięczyć za Waszą energię którą mi dajecie ??

Dziękuje ??

Niestety oprócz podziękowań,należą się również przeprosiny,ponieważ poprzez różne osobiste problemy i popełnione błędy,zawalczylem nie tak jak bym sobie tego życzył…
To była tylko i wyłącznie moja wina,nikogo innego.
Najważniejsze jest jednak to,by wyciągnąć z tego lekcje i więcej nie zawieść WAS,jak i wszystkich osób których wymieniłem wyżej.
Pakuje wiec torbę,spotykam się ze swoim sztabem,ustawiamy nowy plan,nowe cele i priorytety i szykuje się do tego,by dać jeszcze pare najlepszych walk wieczoru :)
Czekajcie…
wrócę o wiele silniejszy…pod każdym względem ??
*****

UFC zorganizuje galę w Rosji


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *