Bójka na trybunach podczas ceremonii ważenia przed UFC 229 – video

Podczas ceremonii prezentacji zawodników przed galą UFC 229 nie brakowało emocji na trybunach – a w pewnej chwili w ruch poszły nawet pięści.

Nie tylko podczas ostatniego staredownu Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem przed galą UFC 229 było gorąco. Ledwie bowiem Dana White i ochrona odciągnęli irlandzkiego szarlatana od Dagestańczyka, w bój poszli fani na trybunach.

Na nagraniach poniżej jegomość w czapeczce i zielonej bluzie – być może fan Irlandczyka – z niewyjaśnionych powodów potraktował z liścia stojącą opodal niewiastę. W sukurs damie rzucił się inny mężczyzna, być może jej partner – z odzienia przypominający fana Dagestańczyka – i się zaczęło.
Wydaje się, że ostatecznie zwycięzcą został dzielny obrońca, choć w międzyczasie w bój poszły też niewiasty obu wojowników, szarpiąc się za włosy i okładając piąstkami.

*****

Zapraszamy do szczegółowej 4-częściowej analizy i typowania walki Khabiba z Conorem:

Khabib vs. McGregor #1 – dagestański król obaleń
Khabib vs. McGregor #2 – jak pozbawić skrzydeł Orła?
Khabib vs. McGregor #3 – irlandzkie antyzapasy
Khabib vs. McGregor #4 – ostateczny typ

*****

Analiza i typowanie walki Michał Materla vs. Damian Janikowski

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply