Błachowicz vs. Teixeira – pierwsze kursy bukmacherskie ujawnione!

Pojawiły się pierwsze kursy bukmacherskie na wysoce prawdopodobne zestawienie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą.

W sobotni wieczór w Las Vegas Jan Błachowicz wygrał czwartą z rzędu walkę, w której ustawiany był w roli bukmacherskiego underdoga. Tym razem ofiarą świetnie usposobionego polskiego mistrza kategorii półciężkiej padł niepokonany wcześniej kingpin 185 funtów Israel Adesanya.

Rozmontowawszy Nigeryjczyka, Cieszyński Książę nie pozostawił wątpliwości co do swoich dalszych sportowych planów – Polak jest przekonany, że jego kolejnym rywalem powinien zostać rozpędzony serią pięciu zwycięstw Glover Teixeira. Nie jest to zaskoczeniem, bo Brazylijczyk od czasu zwycięstwa z Thiago Santosem uchodzi za murowanego pretendenta.
Zapytany o takie zestawienie, sternik UFC Dana White wyraził nim pełne zainteresowanie, potwierdzając, że rzeczywiście w drugiej obronie tytułu mistrzowskiego Polak stanie naprzeciwko Brazylijczyka.
Jan natomiast na polsko-brazylijskie zestawienie zapatrują się bukmacherzy? Otóż, na stronie naszego partnera FORTUNY Online opublikowano pierwsze kursy na potencjalne starcie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą.

Kursy bukmacherskie Błachowicz vs. Teixeira

Zwycięstwo Jana Błachowicza1.60
Zwycięstwo Glovera Teixeiry2.06

Póki co nie wiadomo, kiedy mogłoby dojść do walki. Cieszyński Książę zapowiedział co prawda półroczną przerwę, ale przyznał, że w przeszłości też czasami planował dłuższy rozbrat oktagonem, co kończyło się jednak szybkim powrotem na salę treningową i kolejną walką.Przypominamy też, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. borys2016

    9 marca 2021 at 16:02

    Jan również wygrał 5 ostatnich starć. W ogóle nie skreślam Teixeiry chociaż spodziewałem się, że kursy będą przynajmniej odrobinę bardziej faworyzowały Polaka.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply