BellatorUFC

Bisping i RDA gnębią Danisa, wyborny grapler rzuca mu wyzwanie

Dillon Danis kontynuuje swoją medialną kampanię groteskowego naśladownictwa Conora McGregora – z niezłym skutkiem, bo wywołuje sporo szumu.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję mającego za sobą zwycięski debiut w MMA Dillona Danisa na słowa byłego mistrza kategorii średniej UFC Michaela Bispinga, który w podcaście Believe You Me nie zostawił na nim suchej nitki, wyśmiewając go za naśladowanie stylu Conora McGregora, także w kwestii ubioru.

Nie wydaje mi się, żebyś był odpowiednią osobą do dawania wskazówek w kwestiach mody. Idź swoją drogą, dzieciaku.

I się zaczęło…

Cóż, Affliction zapłaciło mi dobre pieniądze za noszenie tej kurtki. To się nazywa sponsoring – powinieneś kiedyś spróbować. A poza tym jeśli zamierzasz godzinami przeszukiwać internet w poszukiwaniu słabego zdjęcia, przegapiłeś o wiele gorsze od tego #fail

Do rozmowy niespodziewanie włączył się też Rafael dos Anjos, którego łączy z Hrabią osoba trenera boksu obu Jasona Parillo.

Dobre, Bisping.

Nie wtrącaj się bez pytania, dzieciaku ??

RDA: Dzieciaku?? Powiedz mi to w twarz, gdy mnie zobaczysz… Zdobywałem mistrzowskie tytułu, gdy ty bawiłeś się klockami lego.

Danis: wszedłbyś na klocka i wycofał się z tego powodu z walki, więc wyluzuj, brudasie ?
Na tym jednak nie koniec, bo rozmowę podłapał też robiący furorę w Bellatorze Neiman Gracie (8-0), który zaprosił Amerykanina do walki.

Mój team skontaktował się ze Scottem Cokerem i Richem Chou (matchmakerem). Zaproponują ci walkę ze mną w Nowym Jorku. Gdy ostatnio mieliśmy walczyć, nie mogli cię znaleźć przez dwa tygodnie. Zobaczmy, kto ma lepsze jiu-jitsu w walce na pięści

Nie wydaje się jednak szczególnie prawdopodobne, aby na tym etapie kariery MMA Dillona Danisa Bellator wyszykował mu Neimana Gracie. W najbliższej walce 24-letni Amerykanin pójdzie prawdopodobnie w tany z niejakim Jake’iem Smithem (7-2) – tak przynajmniej twierdził kilka dni temu ten ostatni.

Krytycznie o groteskowej narracji medialnej, jaką przed i po gali Bellator 198 uskuteczniał Dillon Danis, wypowiadali się już na Twitterze – poza wymienionymi wyżej zawodnikami – między innymi Ben Askren i Michael Chandler.

*****

Tropem Petra Yana – czyli trzej mistrzowie ACB o krok od UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button