UFC

Beneil Dariush nie ma wątpliwości – Conor McGregor jest oszustem!

Beneil Dariush nie ma wątpliwości, że Conor McGregor oszukuje, unikając kurateli Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA).
Dwa tygodnie temu sposobiący się do powrotu do oktagonu Conor McGregor wdał się w ostrą wymianę medialnych razów z Amerykańską Agencją Antydopingową (USADA).

Wyszedłszy bowiem półtora roku temu spod kurateli Agencji – tajemnicą poliszynela jest, iż uczynił to, aby podczas rehabilitacji złamanej w trylogii z Dustinem Poirierem nogi skorzystać ze specyfików, które są na czarnej liście USADA – Irlandczyk był przekonany, że aby powrócić do oktagonu musi tylko przejść dwie kontrole antydopingowe. Tymczasem Agencja wydała oświadczenie, w którym przypomniano Notoriousowi, że wcześniej musi spędzić też sześć miesięcy pod jej kuratelą.
McGregorowi takie postawienie sprawy zdecydowanie do gustu nie przypadło. Zrugał Agencję, ostrzegając, że nie pozwoli, aby zrobiono z niego kozła ofiarnego.

Wątpliwości w temacie nie ma natomiast czołowy lekki Beneil Dariush, który w rozmowie z The Schmo postawił sprawę jasno.

– Conor oszukuje – stwierdził Amerykanin. – Prawda jest taka, że jeśli chcesz naprawić kolano albo nogę i skorzystać z jakiegoś hormonu wzrostu czy czego ci tam potrzeba, to możesz otrzymać na nie stosowne zwolnienie. Możesz porozmawiać z Agencją i dostać specjalne zezwolenie – ale nie możesz dodawać tam innych rzeczy. Cokolwiek stosujesz, musisz im to przedstawić i załatwić z nimi.

– To błazenada, jeśli mam być szczery. Opowiadaj, że „podczas rehabilitacji nie jest testowany z powodu tej nogi”. Nieprawda – nadal możesz być testowany. Musisz tylko konkretnie zadeklarować i powiedzieć, że chcesz zwolnienie. Ale z nim jest inaczej. Nawet ogłosił pisemnie emeryturę. USADA powiedziała ostatnio, że jeśli wracasz po emeryturze, to musisz odbębnić sześć miesięcy i przejść dwie kontrole. A zatem jest tutaj totalny bałagan. Ale taki jest już ten sport.Rozpędzony serią ośmiu zwycięstw Beneil Dariush powróci do oktagonu przy okazji majowej gali UFC 288, mierząc się w potyczce powszechnie uznawanej za eliminator z Charlesem Oliveirą.

Cała rozmowa poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button