Bellator zorganizuje Grand Prix kategorii półśredniej – pięciu uczestników potwierdzonych

Bellator rusza z kolejny Grand Prix – tym razem do turnieju staną zawodnicy kategorii półśredniej, z Rorym MacDonaldem na czele.

Wedle doniesień portalu LATimes.com, podczas zaplanowanej na 29 września w San Jose gali Bellator zainauguruje kolejne Grand Prix – obok toczącego się w kategorii ciężkiej. Tym razem w bój pójdzie ośmiu zawodników kategorii półśredniej.
W turnieju weźmie też udział zasiadający na tronie 170 funtów Rory MacDonald, ale najprawdopodobniej dopiero na początku 2019 roku. 29 września stanie bowiem do walki o pas kategorii średniej z Gegardem Mousasim.

Obok Kanadyjczyka w Grand Prix potwierdzono czterech innych zawodników – Brytyjczyków Paula Daleya i Michaela Page’a (niewykluczone, że obaj staną naprzeciwko siebie w ćwierćfinale) oraz byłych mistrzów Douglasa Limę oraz Andreya Koreshkova.

*****

Syberyjski rzeźnik, marudny Kowboj i człowiek-chimera – pięć wniosków po UFC Singapur

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply