BellatorFedor EmelianenkoRizin Fighting Federation

Bellator chce Fedora Emelianenko w 2016 roku

Scott Coker opowiada o negocjacjach z Fedorem Emelianenko, wierząc, że w 2016 roku Rosjanin pojawi się w okrągłej klatce Bellatora.

Legendarny Fedor Emelianenko jest obecnie wolnym agentem, który chętnie wysłucha każdej propozycji. Szybkim zwycięstwem na sylwestrowej gali Rizin FF z Jaideepem Singhem Rosjanin wypełnił bowiem 1-walkowy kontrakt z japońską organizacją.

Obecnie szef Rizin FF, Nobuyuki Sakakibara, przebywa w Rosji, gdzie rozmawia nad dalszą współpracą z Fedorem, ale usługami Ostatniego Cara jest też zainteresowany Scott Cokre, szefujący Bellatorowi.

Fedor Emelianenko jest jednym z zawodników, którego ściągamy w charakterze ambasadora marki. Walczył ostatnio w Japonii pod banderą Rizin. Ale rozmawiamy z nim.

– stwierdził sternik amerykańskiej organizacji.

Nie mamy co prawda nic do ogłoszenia, bo negocjacje trwają, ale chcemy mieć go u siebie w którymś momencie 2016 roku. Jest wielu zawodników, z którymi Fedor mógłby walczyć. Dopiero co podpisaliśmy Sergey’a Kharitonova, mamy obecnego mistrza Minakova, jest Tito Ortiz, Kimbo Slice albo Dada, mamy Cheicka Kongo. Mamy wielu zawodników, którzy mogliby, marzyliby, aby walczyć z Fedorem, więc w którymś momencie, gdy dopniemy umowę, być może Fedor będzie w 2016 walczył w Bellatorze.

Pełną gotowość do walki z Emelianenką wyrażał też inny zawodnik Bellatora, zwycięzca sylwestrowego Grand Prix Wagi Ciężkiej Rizin FF, Muhammed Lawal. Starciem z Rosjaninem jest też zainteresowany Tito Ortiz.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button