Bellator

Bellator ogłosił Grand Prix wagi półciężkiej – Johnson vs. Romero jednym z ćwierćfinałów

Bellator odsłonił niemal wszystkie karty dotyczące Grand Prix wagi półciężkiej, które rozpocznie się w kwietniu.

Bellator zorganizuje 8-osobowy turnie w wadze półciężkiej, co ogłoszono podczas wtorkowej konferencji prasowej. Na tym jednak nie koniec, bo ujawniono nie tylko wszystkie pary ćwierćfinałowe, ale także całą drabinkę turnieju.

Grand Prix rozpocznie się 9 kwietnia przy okazji gali Bellator 256. Dojdzie tam do dwóch pierwszych ćwierćfinałów. Były podwójny mistrz Ryan Bader (27-6), który nadal zasiada na tronie wagi ciężkiej, stanie do rewanżu z Lyoto Machidą (26-10), który znokautował go w 2012 roku jeszcze pod sztandarem UFC.

W drugim ćwierćfinale mający za sobą zwycięski debiut Corey Anderson (14-5) powita w szeregach organizacji byłego mistrza ACA Dovletdzhana Yagshimuradova (18-5-1).

Natomiast 16 kwietnia podczas gali Bellator 257 dojdzie do dwóch jeszcze ciekawszych zestawień. Mistrz 205 funtów Vadim Nemkov (12-2) położy na szali złoto w rewanżu z Philem Davisem (22-5).

W ostatnim ćwierćfinale dojdzie do świetnie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy dwoma debiutantami – powracającym do wagi półciężkiej po latach wojaczki w 185 funtach Yoelem Romero (13-5) i powracającym z kilkuletniej emerytury kowadłorękim Anthonym Johnsonem (22-6).

Wszystkie pojedynki w ramach turnieju będą się odbywać na 5-rundowym dystansie. Triumfator nie tylko sięgnie po tytuł mistrzowski, ale też wzbogaci się o milion dolarów.

Organizatorzy planują też dwa rezerwowe zestawienia, których zwycięzcy będą mogli dołączyć do grand prix, ale póki co nie ujawniono ich bohaterów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Poniżej drabinka turnieju.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button