UFC

„Będziecie zachwyceni!” – Conor McGregor zapowiedział „wielkie ogłoszenie” wspólnie z Daną Whitem przed UFC 303

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor zapowiedział, że fani będą zachwyceni ogłoszeniem związanym z jego walką z Michaelem Chandlerem na UFC 303.

Nie żeby zaniedbywał przestrzeń medialną, bo jest w niej obecny nieustannie, ale wraz ze zbliżającym się powrotem do oktagonu UFC, Conor McGregor intensyfikuje swoją tamże obecność, udzielając coraz to nowych wywiadów. Skupia się co prawda na ruganiu potencjalnych rywali, ale tu i ówdzie przemyca też mniejsze i większe ciekawostki. Tak właśnie uczynił w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił swojemu portalowi TheMacLife.

Irlandczyk zdradził mianowicie, że już niebawem szykuje duże ogłoszenie związane z zaplanowaną na 29 czerwca walką z Michaelem Chandlerem na UFC 303 w Las Vegas.

– Razem z Daną mieliśmy w tym temacie pogawędkę – powiedział Conor. – Możliwe, że ogłosimy to wspólnie.

– To nie ja to wymyśliłem. To pomysł kobiety imieniem Lenne, która pracuje dla UFC. Była przy mnie od samego początku. Zawsze obok mnie przez moją całą karierę. To wspaniała kobieta, która wpadła na niesamowity pomysł.

– Dana był zachwycony, przekazał to dalej do mnie, ja byłem jeszcze bardziej zachwycony. I jesteśmy tutaj, a wkrótce ogłosimy to fanom.

W przestrzeni medialnej błyskawicznie zaroiło się od spekulacji. Wiele głosów wskazywało na utworzenie dywizji w 165 funtów, którą miałoby zainaugurować właśnie starcie Irlandczyka z Amerykaninem.

Wydaje się jednak, że chodzi o coś innego… Notorious o rzeczonym ogłoszeniu wspomniał też bowiem na kanale Duelbits.

– Mamy wielkie ogłoszenie dotyczące podróży po świecie – powiedział tajemniczo. – Chodzi o wydarzenie, które odbędzie się przed 29 czerwca związane ze mną i moim rywalem. Będziecie zachwyceni i ja także będę zachwycony.

Przytoczone wyżej słowa sugerują oczywiście trasę medialną promującą starcie McGregora z Chandlerem. Irlandczyk brał w takowych udział już dwukrotnie – po raz pierwszy w 2015 roku przed starciem z Jose Aldo, a następnie w 2017 roku przed bokserską konfrontacją z Floydem Mayweatherem Jr..

Czy jednak rzeczywiście chodzi o rzeczony tour promujący wydarzenie, przekonamy się zapewne w najbliższych dniach, może tygodniach.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button