KSWPolskie MMA

„Będzie bronił pasa z Kazieczko” – trener Robert Jocz zdradził, z kim powalczy mistrz Marian Ziółkowski

Trener Rober Jocz zdradził, że mistrz 70 kilogramów Marian Ziółkowski w pierwszej obronie złota stanie naprzeciwko Macieja Kazieczki.

Wygląda na to, że w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej KSW Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z Maciejem Kazieczką. Taką informację przekazał bowiem trener mistrza Robert Jocz w rozmowie z Danielem Omielańczukiem dla kanału Boksujem.

– Marian będzie bronił pasa z Kazieczko – powiedział trener. – Myślę, że jak podejdzie do tego tak, jak podszedł do walki z Szymańskim, to…
Marian Ziółkowski sięgnął po zwakowany przez Mateusza Gamrota tytuł mistrzowski w grudniu ubiegłego roku koncertowo w rewanżu rozprawiając się z Romanem Szymańskim, którego znokautował w czwartej rundzie zawodów.
Wydawało się co prawda, że w pierwszej obronie tytułu Golden Boy stanie w szranki z rozpędzonym serią trzech zwycięstw byłym mistrzem kategorii półśredniej Borysem Mańkowskim, ale poznaniak z powodu kontuzji kolana wypadł z gry na kilka miesięcy.

Maciej Kazieczko ma na koncie siedem występów pod sztandarem KSW, z czego sześć zwycięskich. Może pochwalić się serią czterech zwycięstw. Ostatnio był widziany w akcji w sierpniu ubiegłego roku, ubijając Karlo Caputa. Wcześniej pokonywał między innymi Bartłomieja Koperę czy Macieja Kalicińskiego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

„Pudzian” sporym faworytem! Komplet kursów bukmacherskich na KSW 59

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button