UFC

„Będę potrzebował kilku szwów” – Justin Gaethje nabawił się dużego rozcięcia na sparingu (FOTO)

Justin Gaethje doznał dużego rozcięcia na skutek przypadkowego zderzenia głowami podczas sparingu zapaśniczego.

Tymczasoy mistrz kategorii lekkiej UFC Justin Gaethje nabawił się dużego rozcięcia pod brodą podczas poniedziałkowego treningu zapaśniczego.

Amerykanin umieścił na Instagramie zdjęcie rany.

– Będę potrzbował dzisiaj kilku szwów – napisał. – Przypadkowe zderzenie głowami podczas dzisiejszego treningu zapaśniczego.

Mając jednak na uwadze, że Highlight najprawdopodobniej powróci do oktagonu dopiero we wrześniu, czasu na zagojenie się rany ma sporo.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jego kolejnym rywalem będzie niepokonany mistrz 155 funtów Khabib Nurmagomedov. Walki tej chce Justin Gaethje, a i Dagestańczyk zapowiedział pełną na nią gotowość. Także szef UFC Dana White jest zwolennikiem – przynajmniej w mediach – takiego zestawienia.

Amerykanin był ostatnio widziany w akcji przy okazji majowej gali UFC 249. Zastąpiwszy Khabiba Nurmagomedova, zdemolował Tony’ego Fergusona, sięgając po tymczasowy pas mistrzowski.

O jego oktagonowe usługi od kilku tygodni zabiegał Conor McGregor, ale Highlight wyżej ceni sobie starcie z Dagestańskim Orłem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Miał swoją szansę!” – White stwierdził, że „sfrustrowany” McGregor odrzucił walkę z Fergusonem na UFC 249

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button