Polskie MMAUFC

Bartosz Fabiński poddany kapitalną balachą przez Andre Muniza (VIDEO)

Bartosz Fabiński powraca z Las Vegas na tarczy – Polak przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Andre Munizem podczas gali UFC Fight Night.

Bartosz Fabiński (15-4) przegrał przez poddanie z Andre Munizem (20-4) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Presja ze strony Fabińskiego. Muniz cofa się, trafia ciosami, ale zostaje przyszpilony do siatki. Polak pracuje w klinczu nad obaleniem. Okazjonalnie uderza. Brazylijczyk utrzymuje się na nogach, ale nasz zawodnik niezmordowany. Minuta walki za nami. Muniz nadal z plecami na ogrodzeniu. Atakuje krótkimi kolanami na korpus. Sędzia apeluje o więcej akcji. Dobre krótkie ciosy Fabińskiego. Kolano na korpus dochodzi.

Brazylijczyk próbuje się wyswobodzić, ale bez powodzenia. Bartek trzyma mocno. Schodzi do nóg… Gilotyna! Muniz ciągnie wściekle! Próbuje udusić Polaka! Bartek przetrwa??? Przetrwał!
Butcher w gardzie rywala. Jesteśmy blisko siatki. Muniz od razu zaczyna pracować z pleców, zarzuca nogi, próbuje ominąć prawą rękę Fabińskiego… Robi to! Zagraża trójkątem! Jednocześnie wybiera lewą rękę polskiego zawodnika! Fabiński klepie! Balacha! Koniec!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1302408377985835016?s=20

Andre Muniz wygrywa w ten sposób drugą walkę pod sztandarem UFC – i pierwszą przed czasem. Łącznie wygrał sześć ostatnich pojedynków.

https://twitter.com/ufc/status/1302410345802272768?s=20

Tymczasem bilans Bartosza Fabińskiego w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi teraz 4-2. Obu porażek doznał przez poddania.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Overeem vs. Sakai – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button