UFC

Aż kipi pewnością siebie! Najmłodszy zawodnik UFC zapowiada rajd po trzy pasy! „Zapiszcie to sobie: będę mistrzem w ciągu roku albo szybciej”

Raul Rosas Jr. stawia przed sobą bardzo ambitne cele – zamierza zostać pierwszy w historii zawodnikiem, który zdobędzie pasy mistrzowskie trzech różnych kategorii wagowych UFC.

Nie brakuje młodzieńczej fantazji Raulowi Rosasowi Juniorowi. Młodzian udowodnił to po raz kolejny.

Półtora miesiąca temu po zwycięskim debiucie w oktagonie UFC – poddał w pierwszej rundzie Jaya Perrina – Meksykanin obwieścił, że jest gotowy na mistrzowskie starcie w kategorii koguciej z Aljamainem Sterlingiem.

Goszcząc natomiast w niedzielę na gali Fury FC 73 w San Antonio, najmłodszy zawodnik w historii UFC zawitał na moment do klatki, gdzie krótko opowiedział o swoich mocarstwowych planach.

– Dopiero się rozkręcam – powiedział. – To wszystko to jeszcze nic. Niczego jeszcze nie świętuję, dopóki nie będę miał na swoich biodrach trzech pasów mistrzowskich – kategorii koguciej, piórkowej i lekkiej. Jazda!

Angaż w UFC Meksykanin zapewnił sobie we wrześniu zeszłego roku, w ramach gali Contender Series pokonując na pełnym dystansie Mando Gutierreza.

Do akcji 18-latek powróci podczas gali UFC 287, która odbędzie się 8 kwietnia. Jego przeciwnikiem będzie Christian Rodriguez, którego bilans w oktagonie UFC wynosi 1-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

– Jestem gotowy, aby tam wyjść i zaprezentować swoje umiejętności, jak zawsze – powiedział Raul. – Nie dbam o rywala. Jestem tutaj, aby pokazać różnice w poziomach. Włączcie telewizory 8 kwietnia. Pokażę swoje umiejętności i udowodnię, że zasługuję na walkę o tytuł mistrzowski.

– Po prostu musicie w siebie wierzyć. Nie ma znaczenia, że ludzie w was wątpią. Gdy mówię teraz, że będę mistrzem, wielu ludzi uważa, że oszalałem, twierdząc, że zostanę najmłodszym mistrzem w historii UFC. Ale ja w siebie wierzę. Zapiszcie to sobie: będę mistrzem w ciągu roku albo szybciej.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button