Ayub Magomadov na deskach – pierwsze migawki ze sparingów Conora McGregora przed UFC 229 (VIDEO)


Conor McGregor opublikował pierwsze migawki ze swoich przygotowań do walki o złoto 155 funtów z Khabibem Nurmagomedovem podczas gali UFC 229 w Las Vegas.

Wygląda na to, że zapowiadana nieoficjalnie na 13 września pierwsza konferencja prasowa przed galą UFC 229 nie dojdzie jednak do skutku w tym terminie – w sieci pojawiły się doniesienia o 20 września – ale Conor McGregor postanowił umilić fanom oczekiwanie na pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem, publikując pierwsze migawki ze swoich treningów.
Powyżej możemy obejrzeć nie tylko fragmenty zapaśniczych treningów Irlandczyka ze swoim wieloletnim trenerem z Sergeyem Pikulskiym czy nieudane próby obaleń ze strony Dillona Danisa, ale też… knockdown na Ayubie Magomadovie.

Irlandczyk swego czasu opublikował zdjęcie z tym czeczeńskim czarnym pasem BJJ – nie walczył nigdy zawodowo w MMA, choć wedle niedawnych doniesień, rozmawia obecnie z KSW i RIZIN – wykorzystując go w swojej grze z Khabibem Nurmagomedovem do pognębienia kompana Dagestańczyka Zubairy Tukhugova.

Magomadov został mocno skrytykowany w swoim kraju za treningi z McGregorem, publikując w ramach wyjaśnień wpis – już dawno usunięty – w którym wyjaśniał, że został tylko zaproszony jednorazowo na treningi z Irlandczykiem i nie jest członkiem jego drużyny.

*****

Tyron 2.0, bezzębny Goryl i Karolina Chute Boxe – sześć wniosków po UFC 228


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *