Artur Sowiński vs. Salahdine Parnasse na KSW 43

Artur Sowiński podejmie utalentowanego Salahdine Parnasse podczas gali KSW 43, która odbędzie się 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia.

Pojedynek w kategorii piórkowej pomiędzy byłym mistrzem Arturem Sowińskim (18-9) i mającym za sobą udany debiut Salahdine Parnasse (9-0-1) został oficjalnie dodany do rozpiski zaplanowanej na 14 kwietnia we Wrocławiu gali KSW 43.
30-letni Kornik powraca do akcji po nieudanej próbie powrotu na tron 66 kilogramów. W grudniu zeszłego roku w rewanżowym starciu z Kleberem Koike Erbstem podczas gali KSW 41 przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie.

Młodszy o Polaka o dziesięć lat Francuz w swojej pierwszej walce pod banderą polskiego giganta – również podczas grudniowej gali KSW 41 – pokonał większościową decyzją sędziowską Łukasza Rajewskiego.

Rozpiska KSW 43

Walka wieczoru

84 kg: Damian Janikowski (2-0) vs. Yannik Bahati (8-3)

Pozostałe

120 kg: Michał Andryszak (20-6) vs. Phil De Fries (14-6) – o pas mistrzowski
77 kg: Roberto Soldic (13-2) vs. Dricus Du Plessi (11-1) – o pas mistrzowski
66 kg: Artur Sowiński (18-9) vs. Salahdine Parnasse (9-0-1)

*****

Statystyki uderzeń w walce Khalidov vs. Narkun na KSW 42

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply