Artem Lobov wystąpi na UFC 223


Rosyjski Młot zapowiedział swoją kolejną walkę – do oktagonu wejdzie podczas kwietniowej gali UFC 223, która odbędzie się w Brooklynie.

Artem Lobov powróci do oktagonu podczas zaplanowanej na 7 kwietnia gali UFC 223, która odbędzie się w Brooklynie. W rozmowie z portalem TheMacLife.com Rosjanin zdradził, że kontrakty na walkę zostały już podpisane i w ciągu kilku dni powinna ona zostać oficjalnie ogłoszona. Nie ujawnił jednak nazwiska rywala, z którym pójdzie w tany.

31-letni Rosjanin przegrał dwie ostatnie walki – z Cubem Swansonem i Andre Filim – i nie sposób wykluczyć, że w Brooklynie będzie się bił się o pozostanie pod banderą UFC.
W walce wieczoru brooklyńskiej gali Tony Ferguson skrzyżuje rękawice z Khabibem Nurmagomedovem. Z kolei obecność Artema Lobova w karcie walk może oznaczać, że do Brooklynu zawita też aktualny jeszcze mistrz kategorii lekkiej Conor McGregor.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #12 – podsumowanie UFC 221


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *