UFC

Arman Tsarukyan wyjaśnia, dlaczego rzucił się na fana podczas wyjścia do oktagonu na UFC 300: „Jestem z Rosji, to działa automatycznie”

Arman Tsarukyan zabrał głos na temat scysji z fanem podczas drogi do oktagonu na walkę z Charlesem Oliveirą na UFC 300.

Nie cieszył się sympatią fanów zgromadzonych w T-Mobile Arena w Las Vegas Arman Tsarukyan podczas jubileuszowej gali UFC 300. Ormianin był regularnie wygwizdywany, zarówno podczas konferencji prasowej, jak i na ważeniu oraz na samej gali.

W Las Vegas Ahalkalakets stanął w szranki z byłym mistrzem wagi lekkiej i bożyszczem kibiców Charlesem Oliveirą. Po świetnym pojedynku odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, pokonując Brazylijczyka niejednogłośną decyzją sędziowską.

Wydawało się natomiast, że tuż przed walką Ormianinowi puściły nerwy, co nie wróżyło mu najlepiej przed potyczką z Do Bronxem. Zmierzając bowiem do oktagonu, nieoczekiwanie zaatakował ciosami jednego z fanów, wyraźnie zdenerwowany.

O co chodziło? O to Armana zapytano podczas konferencji prasowej po gali.

– Pokazał mi „fu*k you” i chciał mnie uderzyć, więc chciałem mu oddać – powiedział Ormianin. – Tyle. Nikt nie będzie pokazywał mi „fu*k you”. Nie ma znaczenia, kim jesteś. Wyłapiesz w twarz.

– Możecie pokazywać mi „fu*ck you” z 200 metrów. Wtedy cię nie uderzę. Gdy jednak jesteś blisko, działa to automatycznie. Jestem z Rosji. Nie róbcie tego, proszę, bo skończę w amerykańskim więzieniu.

W bliźniaczo podobne tony Tsarukyan uderzył w rozmowie z ESPN MMA.

– Nie, nie znałem go – powiedział. – Następnym razem trzeba mnie oddzielić od fanów. Pokazał mi palec i chciał mnie uderzyć czy coś takiego. To było trochę w obronie. Nie mogę pozwolić, żeby ktoś mnie uderzył. Muszę oddać.

– Jestem z innego kraju. Nikt nie może mi pokazywać środkowego palca. Możecie to robić z daleka, możecie gadać z daleka. Ale jeśli jesteście blisko mnie, mogę skopać wam dupę. Nie róbcie tego, proszę.

O incydent ten został też zapytany podczas konferencji prasowej szef UFC Dana White.

– Raczej nie chcesz wychylać się nad barierki i łapać tych gości, gdy wychodzą do klatki – powiedział. – Goście są, ku*wa, naładowani. Jestem pewien, że zostaniemy za to pozwani. Zajmiemy się tym w poniedziałek.

Pokonując Charlesa Oliveirę, Arman Tsarukyan odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu i dziewiąte w ostatnich dziesięciu pojedynkach. Ormianin nie ma wątpliwości, że w kolejnym starciu powinien walczyć o tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button