UFC

Arman Tsarukyan w walce wieczoru kwietniowej gali UFC Fight Night! Powalczy z klubowym kolegą Mateusza Gamrota!

Arman Tsarukyan po raz drugi w karierze wystąpi w walce wieczoru gali UFC – tym razem zmierzy się z klubowym kolegą Mateusza Gamrota z ATT.

Po raz kolejny udowadnia Arman Tsarukyan (19-3), że nie ma problemu z walkami z niżej sklasyfikowanymi rywalami – pomimo iż po ostatniej wiktorii zapowiadał, że pora na przeciwnika z czołówki. Ormianin zdradził jednak w rozmowie z portalem MMA.metaratings.ru, że wystąpi w daniu głównym gali UFC Fight Night, która odbędzie się 29 kwietnia w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.

– Będę się bił z Renato Moicano w walce wieczoru – powiedział Arman. – Samo zestawienie? Nieszczególnie mi się podoba, bo chciałem walczyć z kimś, kto jest wyżej ode mnie, a nie niżej.

– Jako jednak, że to walka wieczoru, to takiej okazji nie można przepuścić. Będzie duże zainteresowanie walką. Występ w głównej walce jest zawsze dobry. Wygrana będzie dla mnie dużym krokiem do przodu.

Sklasyfikowany na 13. miejscu w rankingu Renato Moicano (17-5-1) był ostatnio widziany w akcji w listopadzie zeszłego roku, poddając Brada Riddella. Powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Rafaelem dos Anjosem. Reprezentujący American Top Team zawodnik wygrał trzy z ostatnich czterech walk.

Arman Tsarukyan okupuje 8. pozycję w klasyfikacji i może pochwalić się bilansem 6-2 pod sztandarem UFC, ulegając tylko aktualnemu mistrzowi Islamowi Makhachevowi w debiucie oraz Mateuszowi Gamrotowi w zeszłym roku. Ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku, dominując na pełnym dystansie Damira Ismagulova.

Renato Moicano to wszechstronny zawodnik, który potrafi odnaleźć się w każdej płaszczyźnie. Wydaje się natomiast, że przewaga zapaśnicza Armana Tsarukyana może ułatwić mu szermierkę na pięści i kopnięcia, zmuszając Brazylijczyka do wkalkulowania w swoje stójkowe poczynania ryzyka obalenia. Czy z pleców – bo prawdopodobnie nie wybroni wszystkich prób zapaśniczych Ormianina – Moicano będzie w stanie zagrozić rywalowi?

Ten sondaż jest zakończony (od 1 rok).

Arman Tsarukyan vs. Renato Moicano - kto wygra?

Arman Tsarukyan
77.76%
Renato Moicano
22.24%

Przewidywane kursy bukmacherskie


Arman Tsarukyan – 1.50
Renato Moicano – 2.50

Wstępny typ

Arman Tsarukyan

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

155 lb: Arman Tsarukyan (19-3) vs. Renato Moicano (17-5-1)

Pozostałe

185 lb: Caio Borralho (13-1) vs. Michał Oleksiejczuk (18-5)
155 lb: Natan Levy (8-1) vs. Pete Rodriguez (5-1)
135 lb: Brian Kelleher (24-14) vs. Journey Newson (10-4)
265 lb: Waldo Cortes-Acosta (9-0) vs. Marcos Rogerio de Lima (20-8-1)
265 lb: Martin Buday (11-1) vs. Jake Collier (13-8)
185 lb: Cody Brundage (8-3) vs. Rodlofo Vieira (8-2)
170 lb: Josh Quinlan (6-0) vs. Ange Loosa (9-3)
125 lb: Cody Durden (14-4-1) vs. Charles Johnson (13-4)
145 lb: Julian Erosa (28-10) vs. Fernando Padilla (14-4)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button