UFC

Ariel Helwani wyrzucony z gali UFC 199

ZUFFA robi porządki – znany dziennikarz Ariel Helwani został wyprowadzony z gali UFC 199, najprawdopodobniej za ujawnienie dwóch gorących newsów.

Najpopularniejszy na świecie dziennikarz MMA Ariel Helwani, który podczas gali UFC 199 jako pierwszy ujawnił dwa najgorętsze newsy – o zestawieniu rewanżowej walki Nate’a Diaza z Conorem McGregorem na gali UFC 202 oraz powrocie do oktagonu Brocka Lesnara, który wystąpi na UFC 200 – nie obejrzał na żywo triumfu Michaela Bispinga z Lukiem Rockholdem. Oto dlaczego:

Zostałem wyprowadzony pod eskortą przez pracowników ZUFFA przed walką wieczoru. Akredytacja odebrana. Nie widziałem, jak Bisping realizuje marzenie.

Moi wieloletni koledzy @ekc oraz @allelbows zostali wyprowadzeni razem ze mną. Przykro mi poinformować, że dziś w nocy nie będzie podsumowania po gali.

Kocham ten sport i tę pracę całym swoim sercem. Nie zrobiłem nic nieetycznego. Poinformowałem o wiadomości na temat walki. To wszystko. Powiedziano mi, że jesteśmy wykluczeni na zawsze.

Niedawno Helwani został zwolniony z telewizji FOX Sports, powiązanej z UFC. Wygląda na to, że White i spółka podjęli teraz próbę zepchnięcia go na margines.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button