Dziennikarze MMAUFC

Ariel Helwani kończy współpracę z FOX, Nate Diaz idzie mu w sukurs

Drogi Ariela Helwaniego i telewizji FOX rozeszły się – Nate Diaz znalazł jednak sposób, aby wyrazić wsparcie dla dziennikarza, trolując całą ekipę UFC Tonight.

Prawdopodobnie najbardziej znany dziennikarz MMA na świecie, Ariel Helwani, ogłosił wczoraj, że nie pracuje już dla telewizji FOX, co oznacza, że więcej nie zobaczymy go ani w programie UFC Tonight, ani w studio FOX w trakcie gal UFC czy poprzedzających je ceremonii ważenia.

W krótkim oświadczeniu dziennikarz podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę – teraz skupia się wyłącznie na MMAFighting.com, gdzie m.in. prowadzi popularne programy The MMA Hour czy MMA Beatdown.

Helwani nie napisał, dlaczego doszło do zakończenia współpracy z telewizją FOX, ale wieść gminna niesie, że przyczyną mogło być ujawnienie przez dziennikarza szykowanej najprawdopodobniej na UFC 200 rewanżowej walki pomiędzy Natem Diazem i Conorem McGregorem, która według dziennikarza zostanie oficjalnie ogłoszona jeszcze w tym tygodniu.

Wielu zawodników udzieliło dziennikarzowi wsparcia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie zapomniał o nim też Nate Diaz, który wykorzystał swoją wczorajszą wizytę w UFC Tonight – programie, w którym pierwsze skrzypce grał dotychczas Helwani – do publicznego zadania pytania, które nurtuje cały dziennikarski świat MMA.

https://twitter.com/GrabakaHitman/status/712795530028515328

Miny prowadzących – bezcenne.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button