Ariane Lipski vs. Luana Carolina na majowej gali UFC San Diego

Ariane Lipski powróci do oktagonu podczas majowej gali w San Diego, mierząc się z Luaną Caroliną.

Zasiadająca swego czasu na mistrzowskim tronie KSW Ariane Lipski (12-5) podpisała nowy 4-walkowy kontrakt z UFC, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Wiadomo też, kiedy i z kim Brazylijka zmierzy się w kolejnej walce. Otóż, wedle doniesień portalu AGFight.com.br, jej rywalką będzie krajanka Luana Carolina (6-1), a do walki dojdzie 16 maja w San Diego podczas gali UFC on ESPN+ 33.

Królowa Przemocy rozpoczęła przygodę z UFC od dwóch porażek, będąc zmuszoną uznać wyższość Joanne Calderwood oraz Molly McCann. W listopadzie ubiegłego roku pokonała jednak na pełnym dystansie Isabellę de Paduę w ramach gali UFC on ESPN+ 22, odnosząc premierowe zwycięstwo pod sztandarem amerykańskiego giganta i prawdopodobnie ratując się przed zwolnieniem.
Luana Carolina ma za sobą jeden występ w oktagonie UFC. W maju ubiegłego roku wypunktowała Priscilę Cachoeirę podczas gali UFC 237.

Rozpiska UFC San Diego

185 lbs: Punahele Soriano (7-0) vs. Alexander Hernandez (7-1)
125 lbs: Ariane Lipski (12-5) vs. Luana Carolina (6-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply