KSWPolskie MMA

Ariane Lipski poznała rywalkę na KSW 42

Wedle nieoficjalnych doniesień, mistrzyni kategorii muszej KSW Ariane Lipski skrzyżuje rękawice z reprezentującą Argentynę Silvanę Gomez Juarez podczas gali KSW 42.

Rywalką Ariane Lipski (10-3) w jej drugiej obronie pasa mistrzowskiego kategorii muszej podczas zaplanowanej na 3 marca gali KSW 42 w Łodzi będzie Argentynka Silvana Gómez Juárez (6-1). O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal Combate.com




Rozpędzona ośmioma zwycięstwami z rzędu – w tym siedmioma przed czasem – Lipski pod banderą KSW wygrała już cztery starcia. Ostatnio była widziana w akcji w październiku zeszłego roku, podczas gali KSW 40 broniąc po raz pierwszy pasa mistrzowskiego w starciu z Marianą Morais.

Juarez walczyła dotychczas na galach w Argentynie i Brazylii. Jedynej porażki w karierze doznała w starciu z mającą za sobą udany debiut w UFC Polianą Botelho. Ostatni pojedynek stoczyła w marcu zeszłego roku, pokonując Marię Vegę podczas argentyńskiej gali Invictus Fighters 16. Pięć z sześciu zwycięstw odniosła przed czasem.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #12 – podsumowanie UFC 221

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button