UFC

Anthony Smith zrugany! Conor McGregor odpowiedział na oskarżenia o stosowanie dopingu!

Conor McGregor zrugał Anthony’ego Smitha w odpowiedzi na oskarżenia o stosowania dopingu ze strony Amerykanina.
Kilka dni temu powoli przygotowujący się do roli gawędziarza, którą zapewne będzie się parał po zakończeniu kariery, Anthony Smith w nieszczególnie zawoalowany sposób oskarżył Conora McGregora o stosowanie środków dopingowych, celem szybkiego dojścia do zdrowia po złamaniu nogi.

Amerykanin stwierdził, że właśnie dlatego Irlandczyk wyszedł spod kurateli Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) – aby uniknąć kontroli, które mogłyby pokrzyżować mu rehabilitacyjne szyki. Zwrócił uwagę, że Notorious wyjątkowo szybko dochodzi do siebie, podczas gdy taki Chris Weidman, który również swego czasu złamał nogę, nadal nie doszedł do pełnej sprawności. Lwie Serce wyraził graniczące z pewnością przekonanie, że rychły powrót Irlandczyka, na który się zanosi, oraz jego imponujący płaszcz mięśniowy to właśnie wynik stosowania zabronionych środków dopingujących.
W sobotę Notorious odniósł się do tych oskarżeń, nie pozostawiając na Amerykaninie suchej nitki.

– Ta szuja mówiła o Weidmanie, który doznał tak samo strasznej kontuzji i cały czas boryka się z poważnymi komplikacjami – napisał na Twitterze. – I teraz przeszkadza mu, że byłem w stanie dojść do zdrowia i wrócić do normalnego życia. Jak wiele innych kanalii w tej grze, wolałby, abym nie mógł już nigdy więcej normalnie bawić się ze swoimi dziećmi.

– Co za tupeciarz! Anthony, jesteś przegrywem. Procent kości, które po takim złamaniu jednak się łączą, jest bardzo niski. Myślisz, że cokolwiek innego mnie, kurwa, interesuje? Jestem najczęściej testowanym zawodnikiem w historii sportów walki. Dałem tej grze wszystko. Ty – nic!

Irlandczyk nawiązał też do urazu, jakiego w ostatniej walce – porażce z Magomedem Ankalaevem – doznał Anthony Smith.

– Myślałem, że sam połamałeś nogę w ostatniej walce, ty mały cymbale – napisał. – Jesteś chodzącym obciachem. Trzymaj się, kurwa, z dala od mojego nazwiska. Kutas.– Haha, rozchodź to, maluchu. Połamana noga! Ta! Upokarzające!

McGregor zabrał także głos na temat wyjścia spod nadzoru USADA.

– Wszystko zostało w pełnie przekazane, zanim zacząłem – napisał. – Wachlarz możliwości dla sportowców rehabilitujących się po tak strasznych kontuzji, jakiej doznałem ja, musi zostać wzięty pod uwagę. Myślami jestem z Weidmanem i Andersonem Silvą. Nasza trójka – i nikt inny – zna dokładnie dotkliwość tej kontuzji.

Conor McGregor nie był widziany w oktagonie od trzeciej walki z Dustinem Poirierem, do której doszło w lipcu 2021 roku. Przegrał ją przez techniczny nokaut, kończąc zawody ze złamaną nogą.
Kilka dni temu 34-letni Irlandczyk poinformował, że w lutym wróci pod kuratelę Amerykańskiej Agencji Antydopingowej i jest gotowy do walki. Jeśli jednak nie zajdą wyjątkowe okoliczności, wówczas pod nadzorem USADA McGregor będzie musiał spędzić aż dziewięć miesięcy, zanim stanie do powrotnego boju.

Anthony Smith do oktagonu powróci w marcu, w walce wieczoru gali UFC Fight Night stając w szranki z Jamahalem Hillem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button