Anthony Joshua zabiera głos na temat walki Mayweathera Jr. z McGregorem

Uznawany za najlepszego w bokserskim świecie ciężkiego Anthony Joshua wypowiedział się na temat potencjalnej walki Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem.

Kilka tygodni temu mistrz kategorii ciężkiej IBF, WBA i IBO Anthony Joshua zażartował na jednym z wydarzeń promocyjnych, że chętnie wystąpiłby na gali bokserskiej obok Floyda Mayweathera Juniora i Conora McGregora.

Teraz natomiast przy okazji wywiadu dla jednego ze swoich sponsorów, Under Armour, odpowiedział na niecodzienne pytanie – czy zmierzyłby się z Conorem McGregorem.

Nie, nie, nie. Nie dam się wciągnąć w tego typu rzeczy.

– powiedział, szeroko się uśmiechając, Joshua.
Zapytany natomiast, jak zapatruje się na bokserskie starcie Mayweathera Jr. z McGrgorem – które od wielu miesięcy gości na czołówkach gazet i portali nie tylko poświęconym boksowi czy MMA – oraz czy jego zdaniem jest w tym wszystkim coś więcej poza próbą ściągnięcia na siebie uwagi, stwierdził:

To sztuki walki. W MMA masz na przykład gości z Kung-fu, taekwondo i kogokolwiek innego. Mogą się spotkać i sprawdzić swoje style, żeby zobaczyć, kto ma lepszy. Conor McGregor jest dobry. Jest dobry.

Jest to również działanie dla rozgłosu, ale też świat to chwyta, więc jeśli do tego dojdzie – obejrzę to. Nie możesz zaprzeczać, że tego nie obejrzysz.

Na ten moment nie wiadomo, z kim skrzyżuje w kolejnej walce rękawice Joshua, ale wedle najnowszych doniesień najbardziej prawdopodobny jest jego rewanż z Władimirem Kliczką – a to oznaczałoby, że smakiem musiałby obejść się mistrz kategorii ciężkiej UFC Stipe Miocic.

*****

Stipe Miocic o walce z Anthonym Joshuą: „Byłbym bardzo pewny siebie”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply