UFC

„Aljamainowi się to nie spodoba!” – Petr Yan chce, aby były mistrz UFC stanął w jego narożniku na UFC 273

Petr Yan zwrócił się do byłego podwójnego mistrza z prośbą o stanięcie w narożnika w rewanżu z Aljamainem Sterlingiem.
Wczoraj gruchnęły doniesienia o tym, że tymczasowy mistrz kategorii koguciej UFC Petr Yan na zbliżające się wielkimi krokami rewanżowe starcie z mistrzem Aljamainem Sterlingiem uda się bez swojego narożnika.
– Obóz przygotowawczy nadal trwa – powiedział Yan. – Będę w Tajlandii jeszcze przez jakieś dziesięć dni, a potem lecę do Ameryki. Kairat (Nurmaganbetov) i Andrei, z którymi przygotowuję się do walki, nie mogli dostać wiz. Ambasada im odmówiła. Nie wiem zatem, kto będzie w moim narożniku.

– Dla mnie to bardzo ważne, kto stoi w narożniku, kto wszystko prowadzi. Wielka szkoda, że chłopaki nie mogą lecieć, ale najważniejsza jest sama walka. Muszę polecieć i wygrać. Jeśli trzeba będzie lecieć samemu, polecę.

Tymczasem wczesnym czwartkowym rankiem Sybirak wpadł na pomysł, kogo poprosić o uzupełnienie przetrzebionego narożnika. Zwrócił się mianowicie do byłego podwójnego mistrza Henry’ego Cejudo.

– Trenerze, jakie masz plany na 9 kwietnia – napisał na Twitterze Rosjanin.Posłaniec nie był widziany w akcji od dwóch lat, kończąc – zawieszając? – karierę w roli mistrza wag muszej i koguciej. Od pewnego czasu przebąkuje o powrocie, mierząc w złoto 145 funtów, ale póki co nic nie wskazuje na to, aby był blisko osiągnięcia porozumienia z Daną Whitem i spółką.

Triple C póki co odpowiedzi tymczasowemu mistrzowi nie udzielił, ale głos w temacie zabrał jego menadżer Ali Abdelaziz.
– W zasadzie to będzie w Jacksonville, gdzie stanie w narożniku Kelvina Gasteluma, Marka Madsena i Koreańskiego Zombie – napisał Egipcjanin. – Aljamainowi się to nie spodoba.

Z przebywającym jeszcze w Tajlandii Petrem Yanem do Stanów Zjednoczonych poleci najprawdopodobniej tylko jego menadżer Sayat Abdrakhmanov. Rewanżowe starcie z Aljamainem Sterlingiem odbędzie się 9 kwietnia w Jacksonville w ramach gali UFC 273.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

  1. Chwila, nie miał mieć 3c sztamy ze Sterlingiem(fejkowe stardowny po wygranej pasa) oraz tak naprawdę jego emerytura to ucieczka przed walką z Yanem?
    Skąd ten się wziął ten pomysł?

Dodaj komentarz

Back to top button