UFC

Aljamain Sterling oficjalnie, Mike Perry nieoficjalnie gośćmi specjalnymi na UFC Gdańsk

Aljamai Sterling i prawdopodobnie Mike Perry są dwoma pierwszymi zawodnikami, którzy pojawią się w Gdańsku na okoliczność gali UFC Fight Night 118.

Organizacja UFC ogłosiła, że pierwszym zawodnikiem, który gościnnie zawita na zaplanowaną na 21 października galę UFC Fight Night 118 w Gdańsku będzie czołowy koguci, Aljamain Sterling (14-2).

28-latek jest obecnie sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu kategorii do 135 funtów, mogąc pochwalić się serią dwóch zwycięstw z rzędu. Jego ofiarami padali ostatnio Brazylijczycy Augusto Mendes i Renan Barao.
Z kolei wedle nieoficjalnych doniesień, drugim gościem w Gdańsku może być zdobywający sobie z walki na walkę coraz większe rzesze fanów, kowadłoręki Mike Perry (11-1), który wygrał cztery z dotychczasowych pięciu walk w oktagonie przez nokauty.

https://twitter.com/AON_NOG/status/917691094892195840

Zamykający czołową piętnastkę kategorii półśredniej Platinum podobnie jak Sterling wygrał dwie ostatnie walki, a do oktagonu chce powrócić w grudniu – choć nie wiadomo jeszcze nic o jego potencjalnym rywalu.

*****

Rose Namajunas: „Jej rywalki przegrywały walki, zanim w ogóle się rozpoczęły”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button