UFC

Alistair Overeem vs. Alexander Volkov walką wieczoru lutowej gali UFC FN

Ważne dla układu sił w czołówce wagi ciężkiej starcie pomiędzy Alistairem Overeemem i Alexandrem Volkovem zwieńczy lutową galę UFC Fight Night.

Pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy Alistairem Overeemem (47-18) i Alexandrem Volkovem (32-8) uświetni galę UFC Fight Night, która odbędzie się 6 lutego w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.

O zestawieniu pojedynku nieoficjalnie doniósł portal ESPN.com.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu znajduje się na fali dwóch zwycięstw, obronną ręką wychodząc z czterech spośród trzech ostatnich pojedynków. Jedyną porażkę w tym okresie zafundował mu w grudniu ubiegłego roku Jairzinho Rozenstruik. W maju nieukrywający mistrzowskich aspiracji Reem ubił Waltera Harrisa, a we wrześniu taki sam los zgotował Augusto Sakaiowi.
Okupujący 6. pozycję w rankingu Rosjanin przygodę z UFC rozpoczął w 2016 roku od czterech z rzędu zwycięstw, ale jego serię zatrzymał w 2018 roku Derrick Lewis. Od tego czasu Drago przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatnio był widziany w akcji podczas październikowej gali UFC 254 w Abu Zabi, gdzie znokautował Waltera Harrisa.

Gabaryty i kickboxing Rosjanina mogą sprawić Holendrowi problemy, ale… Overeem będzie miał po swojej stronie gigantyczne doświadczenie oraz zapasy i parter, które ostatnimi czasy przynoszą mu dużo sukcesów.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Alistair Overeem – 1.70
Alexander Volkov – 2.00

Wstępny typ:

Alistair Overeem
Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

265 lbs: Alistair Overeem (47-18) vs. Alexander Volkov (32-8)

Pozostałe

135 lbs: Nicco Montano (4-3) vs. Karol Rosa (13-3)
125 lbs: Molly McCann (10-3) vs. Lara Procopio (6-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button