Bez kategoriiUFC

Alexander Volkanovski z oficjalną predykcją na walkę z Ilią Topurią na UFC 298: „Powalę go w pierwszej rundzie”

Rozdający od lat karty w wadze piórkowej Alexander Volkanovki zamierza w sobotę wylać kubeł zimnej wody na rozgrzaną głowę Ilii Topurii.
Mistrz kategorii piórkowej UFC Alexander Volkanovski nie ukrywa zadowolenia z zestawienia z niepokonanym Ilią Topurią, z którym pójdzie w bitewne tany w walce wieczoru sobotniej gali UFC 298 w Anaheim.

W najnowszym nagraniu, jakie opublikował na swoim kanale YT, Australijczyk podkreślił, że właśnie na takiego rywala liczył.
– Chciałem młodego, wygłodniałego, niepokonanego gościa, wokół którego jest już jakiś szum – powiedział. – A do tego lubi gadać. Łatwo więc znaleźć w sobie motywację. Sam nie muszę robić nic, żeby pompować tę walkę. Niech robi swoje. On będzie gadał, a ja zajmę się czynami.

– Nauczę go pokory. Przypomnę światu, jak się sprawy mają. Zrozumie, że nadal ma dużo pracy przed sobą, zanim wejdzie na szczyt. Pokażę mu to 17 lutego.

Dla Australijczyka, powracającego po porażce przez nokaut z mistrzem wagi lekkiej Islamem Makhachevem, ale niepokonanego jeszcze w 145 funtach UFC, będzie to szósta już obrona tytułu.

W drodze do walki hiszpański Gruzin ocieka jednak pewnością siebie. Nie ma wątpliwości, że czas Alexandra Volkanovskiego już minął. W swoich mediach społecznościowych tytułuje się już mianem mistrza wagi piórkowej z bilansem 15-0.

– Dam mu dobrą lekcję – powiedział Alex, zapytany o predykcję na walkę. – Zostanie upokorzony, będzie musiał odszczekać niektóre słowa. Może to będzie początek jego podróży. Jest młody, pewny siebie. Dam mu lekcję pokory. Gdy dostanie porządnie po dupie, wróci silniejszy.– Runda druga. Sądzę, że skończę go w rundzie drugiej. Powalę go w pierwszej. Nie mówię, że to będzie łatwa walka, ale jego pewność siebie nie ma jeszcze potwierdzenia w czynach. Ja udowadniałem to za każdym razem, gdy wchodziłem do oktagonu. Daję z siebie absolutnie wszystko. Nie wiem, czy to samo można powiedzieć o nim. Nie wygląda. Pójdę mocno. Gdy poślę go na deski w pierwszej rundzie, niedługo potem go skończę.

This poll has ended (since 6 days).

Alexander Volkanovski vs. Ilia Topuria - kto wygra?

Alexander Volkanovski
66.19%
Ilia Topuria
33.81%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button