M-1 GlobalRosyjskie MMA

Alexander Shlemenko ubija Brandona Halsey’a w 25 sekund – video

Alexander Shlemeko srodze zrewanżował się Brandonowi Halsey’owi za porażkę sprzed trzech lat, ubijając Amerykanina w ledwie 25 sekund podczas gali M-1 Challenge 79.

Prawie trzy lata temu Alexander Shlemenko (56-9) stracił pas mistrzowski Bellatora, niespodziewanie w ledwie 35 sekund przegrywając przez poddanie z Brandonem Halsey’em (9-3).

Od tamtej pory Rosjanin wygrał sześć pojedynków – z zastrzeżeniem, że ten z Melvinem Manhoefe zmieniono na no-contest z uwagi na wpadkę dopingową Sztorma – podczas gdy Amerykanin tylko jeden z trzech.

Dziś natomiast Shlemenko miał okazję wziąć srogi odwet na Halsey’u, mierząc się z nim w walce wieczoru gali M-1 Challenge 79 w Sankt Petersburgu. I zrobił to, potrzebując ledwie 25 sekund na rozprawienie się z amerykańskim rywalem.

Już w pierwszej akcji walczący z odwrotnej pozycji Sztorm soczystym okrężnym kopnięciem na korpus powalił Halsey’a, odbierając mu jakąkolwiek ochotę do walki. Amerykanin skulił się, czekając na przerwanie, ale zapomniał, że w Rosji w ten sposób walk się nie przerywa. W rezultacie zainkasował jeszcze grad uderzeń z góry i w końcu, nie mogąc się doczekać na reakcję sędziego, odklepał walkę.

Video za Jolassanda

Video za Denis Geyko

*****

Marcin Różalski: „Nie mówię, że nigdy nie zawalczę, ale…

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button