Biznes MMA UFCUFCWiadomości MMA

Gustafsson pyta: „Reebok czy Bad Boy?”

Alexander Gustafsson postanowił zapytać fanów, który strój preferują – Reebok czy Bad Boy.

Najlepszy szwedzki zawodnik, Alexander Gustafsson, postanowił wykorzystać media społecznościowe, aby zapytać swoich fanów o to, jaką markę preferują – Reeboka czy też Bad Boy?

alex1

Odpowiedź fanów była jednoznaczna. Zwracam uwagę na liczbę lajków przy komentarzach.

alex2

Poproszenie o opinię fanów to ciekawa i nieco zagadkowa inicjatywa ze strony Maulera, a zapewne raczej jego managementu. Nadal nie posiadający indywidualnej umowy z Reebokiem Gustafsson od wielu lat związany był z marką Bad Boy, ale wobec partnerstwa UFC i Reeboka do oktagonu więcej w stroju z logiem Bad Boy’a nie wejdzie.

Być może jest to element zakulisowej rozgrywki między Gustafssonem, Reebokiem i Bad Boy’em w kwestii sponsoringu. Pamiętajmy, że wkrótce notowania Szweda mogą mocno się poprawić, jeśli na gali UFC 192 w walce o pas mistrzowski kategorii półciężkiej pokona Daniela Cormiera.

Warto też mieć na uwadze, że nie każdy znany zawodnik UFC marzy o indywidualnej umowie sponsorskiej z Reebokiem. Takowej nadal nie posiada sponsorowany od wielu lat właśnie przez Bad Boy’a mistrz kategorii średniej Chris Weidman, a także dominator dywizji piórkowej Jose Aldo, który otwarcie przyznał, że miał propozycję ze strony Reeboka, ale zdecydował się pozostać z marką Venum, która płaci mu więcej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button