Alexander Emelianenko demoluje Mondragona w Moskwie – video

ALexander Emelianenko nie dał żadnych świat obieżyświatowi Geronimo dos Santosowi, ubijając go w ledwie 33 sekundy.

Alexander Emelianenko (24-7) zaprezentował bardzo dobrą formę w starciu z Geronimo dos Santos (39-19) podczas organizowanej przez Ramzana Kadyrowa gali World Fighting Championship of Akhmat 42 w Moskwie. Dla Rosjanina był to powrót do akcji po ponad trzech latach przerwy i kolejnych zawirowaniach w życiu osobistym.
Lżejszy o 15 kilogramów od rywala Rosjanin od razu zepchnął go do defensywy, zamykając przy siatce. Brazylijczyk ruszył z ostrą szarżą, ale nic z niej nie wyszło – jego ciosy pruły powietrze. Chwilę potem powtórzył atak, ale zainkasował śliczny krótki lewy sierp od odchodzącego po łuku Emelianenki. Zachwiał się na nogach, ale nie zaprzestał szarży – Rosjanin jednak, cały czas będąc na wstecznym, jeszcze raz skarcił Brazylijczyka soczystym lewym, poprawionym potem prawym Te uderzenia Mondragon wyraźnie już odczuł – Alex ustawił go na siatce i tam precyzyjnymi ciosami posłał na deski. Dołożył jeszcze kilka uderzeń z góry, zanim sędzia przerwał walkę – całkiem słusznie, bo dos Santos nie wyrażał żadnej woli kontynuacji. Pomimo tego protestom Mondragona na przerwanie nie było końca…

Video za Jolassanda

*****

Derrick Lewis: „Jeśli Werdum spróbuje tego gówna z wciąganiem do gardy, skończy ubity”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply