KSWPolskie MMA

Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse walką wieczoru KSW 89!

Potwierdziły się spekulacje, które od kilku tygodni krążyły na nadwiślańskiej scenie MMA – w walce wieczoru gali KSW 89 Adrian Bartosiński zmierzy się z Salahdinem Parnassem.
Organizatorzy ogłosili oficjalnie, że 16 grudnia w Gliwicach w ramach gali KSW 89 rywalem mistrza wagi półśredniej Adriana Bartosińskiego (14-0) będzie podwójny czempion – dzierży koronę w wagach piórkowej i lekkiej – Salahdine Parnasse (18-1).
Adrian Bartosiński utorował sobie drogę do KSW za pośrednictwem programu Tylko Jeden. Czterema zwycięstwami pod sztandarem polskiego giganta – między innymi nad Andrzejem Grzebykiem czy Michałem Michalskim – utorował sobie drogę do pojedynku o opuszczony przez Roberto Soldicia tron wagi półśredniej. W kwietniu tego roku w niespełna dwie minuty znokautował Artura Szczepaniaka, sięgając po pas. Aktualny bilans Bartosa w KSW to 5-0, ze wszystkimi zwycięstwami odniesionymi przed czasem.

Salahdine Parnasse występuje w KSW od 2017 roku. Wygrał nad Wisłą dziesięć z jedenastu walk, jedynej porażki – później pomszczonej – doznając w 2021 roku z rąk Daniela Torresa. Obecnie może pochwalić się serią pięciu wygranych, w tym czterech przed czasem. Ostatni pojedynek stoczył w sierpniu, broniąc pas wagi piórkowej przed zakusami Roberta Ruchały, którego rozbił i w czwartej rundzie skończył.

Wstępny typ

Adrian Bartosiński

Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse - kto wygra?

Rozpiska KSW 89

Walka wieczoru

77,1 kg: Adrian Bartosiński (14-0) vs. Salahdine Parnasse (18-1) – o pas mistrzowski

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button