KSWPolskie MMA

(VIDEO) Potężny lewy sierp! Adrian Bartosiński mistrzem wagi półśredniej! W walce wieczoru gali KSW 81 pokonał Artura Szczepaniaka!

W starciu wieńczącym galę KSW 81 Adrian Bartosiński pokonał Artura Szczepaniaka przez nokaut w pierwszej rundzie, sięgając po tytuł mistrzowski kategorii półśredniej.
W walce wieczoru gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim mogący pochwalić się nieskazitelnym bilansem Adrian Bartosiński (13-0) pokonał Artura Szczepaniaka (9-2), rozsiadając się na mistrzowskim tronie wagi półśredniej.
Adrian rozpoczął agresywniej, starając się zamknąć rywala na ogrodzeniu. Zaatakował kombinacją, następnie w zwarciu ciskając Szczepaniakiem o deski. Artur fantastycznie jednak wrócił na nogi, wciskając rywala w ogrodzenie. Z czasem klincz został zerwany.

Bartos nadal wywierał presję. Szczepaniak spróbował skrócić dystans z kombinacją łokcia z sierpem, ale Bartosiński świetnie tych uderzeń uniknął – łokieć przepuścił, a sierp zamortyzował – odpowiadając kontrą. Potężny lewy sierpowy trafił czysto w odsłoniętą szczękę Artura, który runął na deski, tracąc ochraniacz na zęby! Adrian rzucił się za nim z uderzeniami, które doszły celu! Szczepaniak szybko się ocknął i próbował się bronić, ale było już za późno – sędzia przerwał zawody!Tym samym bezkrólewie panujące w kategorii półśredniej od czasu opuszczenia szeregów KSW przez Roberto Soldicia dobiegło końca.

Dla 27-letniego Adriana Bartosińskiego był to już piąte zwycięstwo pod sztandarem polskiego giganta. Wszystkie odniósł przed czasem, w tym trzy w pierwszych rundach.

Pełne wyniki gali – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button