OktagonOKTAGON MMA

Adam Pałasz pokonał Sofiane Boukichou na gali Oktagon MMA 47

Adam Pałasz nie miał większych problemów z rozmontowaniem Sofiane Boukichou podczas gali Oktagon MMA 47.

Mocno zapaśniczo tym razem usposobiony Adam Pałasz (9-2) pokonał na pełnym dystansie Sofiane Boukichou (10-7) podczas gali Oktagon MMA 47 w Bratysławie.

W pierwszej odsłonie Polak był agresorem, notorycznie zmuszając Boukichou do walki przy ogrodzeniu – ale aktywność obu pozostawiała wiele do życzenia. Pałasz pomimo wywierania presji nie forsował tempa z obawy przed parterowymi ciągotkami Francuza. Pałasz notował pewne sukcesy głównie pod kątem pojedynczych uderzeń na korpus oraz lowingów. Sam zainkasował jednak kilka uderzeń na głowę, głównie w których zrywach Boukichou. Adam zdzielił rywala dobrymi kolanami na głowę i korpus w klinczu. Wybronił się przed wszystkimi podejściami zapaśniczymi francuskiego zawodnika.

Początek rundy drugiej należał nieoczekiwanie do Francuza, który zdzielił Polaka dobrymi ciosami, ale… Adam z powodzeniem poszedł w zapasy. Przewrócił rywala, przez kilka minut kontrolując go z góry i okolicznościowo obijając. Boukichou spróbował kimury, ale Polak bardzo dobrze się wybronił.

Pomny sukcesów z rundy drugiej, w trzeciej Pałasz ponownie zaprzągł do działania zapasy – z powodzeniem. Przewróciwszy przeciwnika bliźniaczo podobnym zastawieniem jak w rundzie drugiej, Polak kontrolował go przez prawie pięć minut, tu i ówdzie traktując krótkimi uderzeniami.

Sędziowie wskazali jednogłośnie na Adama Pałasza, który powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Lazarem Todevem. Bilans Polaka pod sztandarem Oktagonu wynosi obecnie 3-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button