KSWPolskie MMA

Adam Niedźwiedź padł kondycyjnie w rundzie trzeciej, zremisował z Miroslavem Brozem

Adam Niedźwiedź wygrał dwie pierwsze rundy walki z Miroslavem Brozem, ale w trzeciej kompletnie opadł z sił.
Adam Niedźwiedź (8-4-1) zremisował większościowo z biorącym walkę w zastępstwie Miroslavem Broze (12-3-1) podczas gali KSW 65 w Gliwicach.
W jednej z pierwszych akcji Niedźwiedź stracił balans, cofając się, ale świetnie dopadł na czworakach do Broza, kładąc go na deskach. Szybko przedarł się do półgardy, ciasno kontrolując Czecha. I… pozycja boczna!

Z czasem Broz odzyskał półgardę. Niedźwiedź spróbował trójkąta rękami, następnie przechodząc ponownie do pozycji bocznej. Polak skupiał się na kontroli, czając się na duszenia. Broz dobrze się jednak bronił, nie popełniając błędu, który umożliwiłby Niedźwiedziowi atak poddaniem.

Polak nie korzystał prawie w ogóle z uderzeń, poza okolicznościowymi kolanami na żebra. W ostatnich sekundach Czech wrócił na nogi, ruszając do ostrego ataku. Zasypał Niedźwiedzia uderzeniami. Polak przysiadł, podczas gdy Broz spuścił kilka uderzeń z góry.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 NiedźwiedźPoczarowawszy kopnięciami, Niedźwiedź sprowokował Broza do ataku, świetnie następnie schodząc do jego nóg i kładąc go na plecach. Od razu przedarł się do pozycji bocznej, choć tylko na chwilę, bo Broz odzyskał półgardę. Polak cały czas barkiem mocno dociskał przeciwnika. Nadal jednak uderzeń ze strony Adama nie było wiele. Polak nieustannie szukał trójkąta rękami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Broz próbował wrócić na nogi, ale Niedźwiedź zaszedł mu za plecy. Nasz zawodnik stracił jednak w końcówce rundy dogodną pozycję, lądując na plecach. Broz zrzucił uderzenia z półgardy – kilka doszło mocno – kończąc rundę na górze.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Niedźwiedź

Czech rozpoczął rundę od soczystego sierpa, następnie kładąc się na plecach. Z góry jednak Broz zasypał go gradem uderzeń! Kilka z nich mocno doszło celu! Kłopoty Niedźwiedzia! Kolejne młoty na głowie Polaka! Ale przetrwał, zapraszając stojącego nad nim Czecha do parteru. Broz nie skorzystał. Sędzia podniósł Polaka.
Tam Czech zaatakował sierpami, ale Niedźwiedź wykorzystał skrócenie dystansu przez rywala, zaciągając go do parteru. Miroslav nie zdążył wrócić na nogi, lądując w gardzie Adama. Ten unieruchomił go, atakując łokciami z pleców. Broz wrócił na nogi. Okopywał nogi naszego zawodnika. Ten trafił dwoma upkickami, ale Niedźwiedź był już wyczerpany. Dwa młoty spadły na głowę Polaka, ale… Broz nie poszedł za uderzeniami. Sędzia podniósł walkę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Niedźwiedź trafił middlekickiem, ale zachwiał się ze zmęczenia. Poszukał obalenia. Niedźwiedź skończył na plecach. Broz nie podążył za nim. Adam zmuszony był wrócić na nogi. Tam zaatakował, ale Polak ratował się wciąganiem debiutanta do gardy. Obaj zawodnicy wymienili się uderzeniami.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Broz

Punktacja końcowa Lowking.pl:
28-28

Sędziowie wskazali większościowo (2 x 28-28, 29-28 Niedźwiedź) na remis.

KSW 65: Khalidov vs. Soldić – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button