Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutRosyjskie MMA

ACA 110 – Ali Bagov o pas mistrzowski, powrót Yusufa Raisova

Dwa interesująco zapowiadające się pojedynki zostały oficjalnie dodane do rozpiski wrześniowej gali ACA 110.

Były mistrz kategorii lekkiej Ali Bagov (29-9) stanie przed szansą sięgnięcia po tytuł mistrzowski wagi półśredniej, w ramach zaplanowanej na 5 września w nieogłoszonej jeszcze lokalizacji gali ACA 110 mierząc się z Muradem Abdulaevem (19-7).

Słynący z morderczej presji zapaśniczej Hulk znajduje się na fali siedmiu zwycięstw. W zeszłym roku zwakował pas 155 funtów, przenosząc się do kategorii półśredniej. W swoim pierwszym tam występie zdominował na pełnym dystansie Adama Townsenda podczas lutowej gali ACA 104.

Murad Abdulaev to były mistrz kategorii półśredniej WFCA. Debiutując w ACA, w kwietniu ubiegłego roku przegrał w starciu o pas z Albertem Tumenovem. Na zwycięskie tory powrócił we wrześniu, w ramach gali ACA 99 nokautując w drugiej rundzie Vyacheslava Vasilevskiy’ego.
Na galę ACA 110 zapowiedziano też pojedynek rozdającego swego czasu karty w 145 funtach Yusufa Raisova (16-1), który w czwartym starciu w wadze lekkiej – wszystkie dotychczasowe wygrał – podejmie mającego za sobą dwie wiktorie pod sztandarem czeczeńskiej organizacji Artema Reznikova (21-6)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button