
A jednak! Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z UFC!
W drodze do sierpniowej walki z Quillanem Salkilldem Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC.
Ledwie gruchnęły wieści o przedłużeniu kontraktu z UFC przez Jana Błachowicza, a tymczasem śladami Cieszyńskiego Księcia podążył właśnie Mateusz Gamrot.
Polski lekki poinformował kilka tygodni temu, że w obowiązującej umowie z UFC została mu ostatnia walka. Zastrzegał natomiast, że nie wyklucza, że jednak dojdzie do podpisania nowego kontraktu, zanim ostatecznie zawita w progi oktagonu – i tak też się właśnie stało.
W czwartek Gamer poinformował w mediach społecznościowych o nowej umowie z amerykańskim gigantem.
– Podpisałem obejmującą kilka walk umowę z UFC! – napisał na platformie X. – Następny etap zaczyna się już za dwa tygodnie! Lecimy!
– Jestem wdzięczny UFC za zaufanie i docenienie mojej ciężkiej pracy. Dziękuję za wiarę we mnie i szansę na dalsze udowadnianie swojej wartości na największej scenie na świecie!
Obchodzący w grudniu 36. urodziny Mateusz Gamrot występuje w UFC od 2020 roku. Legitymuje się w oktagonie bilansem 9-4.
Do akcji polski zawodnik powróci 8 sierpnia w Las Vegas, gdzie w walce wieczoru gali UFC Fight Night skrzyżuje rękawice z Quillanem Salkilldem.
Poniżej analiza walki Damiana Rzepeckiego z Magomedem Zaynukovem na UFC Abu Zabi.
Lowking ma Discorda! Dołącz do naszej społeczności!
Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z BONUSEM DO 300 ZŁ WE FREEBETACH NA START
Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.






