Bez kategorii

50 Cent rozmawia z szefem Bellatora: „Rzucę was na kolana”

Jedna z ikon światowego rapu 50 Cent kusi rozpoczęciem współpracy z Bellatorem – choć na tę chwilę nie wiadomo w jakiej formie.

Jeden z najpopularniejszych na świecie raperów Curtis Jackson – lepiej znany jako 50 Cent – opublikował na Twitterze tajemniczy wpis, który lotem błyskawicy obiegł światowe MMA, wywołując masę spekulacji.

Widzimy na nim rapera dobijającego targu z szefem Bellatora Scottem Cokerem.
Jestem zajęty pracą nad czymś, co rzuci was na kolana #thebag?

Czy piekielnie popularny 42-latek, którego na Facebooku śledzi ponad 35 milionów fanów, zdecydował się rozpocząć karierę w MMA, czy może dopiął z Cokerem innego rodzaju umowę – na tę chwilę nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że w przeszłości ścierał się już medialnie nie raz, nie dwa z Conorem McGregorem, a to zapowiadając, że pokonałby go w ulicznej walce, a to przekonując, że biali chłoptasie mają gorsze geny od czarnych.

Warto mieć też na uwadze, że 50 Cent to dobry przyjaciel Floyda Mayweathera Jr., który wielokrotnie gościł w jego klubie.

AKTUALIZACJA:

Scott Coker wyjaśnił w rozmowie z MMAJunkie.com, że rozmawiał z raperem na temat prowadzenia organizacji MMA.

Opowiadałem mu wiele o naszym systemie rekrutacji zawodników, o tym, jak budujemy sportowców i kontraktujemy wolnych zawodników.

– powiedział.

Był zainteresowany. Miał wiele pytań – wiele dobrych pytań.

Myślę, że szczerze go ten biznes interesuje.

*****

Dana White komentuje doniesienia o potencjalnym powrocie Nate’a Diaza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button