KSWPolskie MMA

14 sekund! Arkadiusz Wrzosek znokautował Artura Szpilkę na KSW 94 (VIDEO)

W hitowej walce gali KSW 94 Arkadiusz Wrzosek ekspresowo znokautował Artura Szpilkę.

Arkadiusz Wrzosek (5-0) ekspresowo znokautował Artura Szpilkę (3-1) podczas gali KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Wrzosek rozpoczął od lowkinga. Poprawił middlekickiem, choć częściowo zblokowanym. Kolejny zewnętrzny lowking warszawiaka.

Gdy spróbował kolejnego kopnięcia, Szpilka skontrował z ciosami! Czy to był superman punch? Ruszył agresywnie na Wrzoska, ponawiając uderzenie, ale ten ściągnął go za głowę, w następstwie czego Szpila runął twarzą na deski!

Artur próbował chwytać nóg Arkadiusza, może obalać, ale warszawiak rozpuścił bomby z góry! Wydawało się w pewnym momencie, że Szpilka stracił nawet na moment przytomność, ale później nadal się poruszał. Uderzenia Arka spadały jednak nadal, co widząc, sędzia przerwał zawody!

Poniżej nagranie z nokautu


PEŁNE WYNIKI KSW 94


Arkadiusz Wrzosek wyśrubował w ten sposób swój bilans w formule MMA do 5-0, niewątpliwie zbliżając się mocno do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii ciężkiej.

Artur Szpilka doznał pierwszej porażki w MMA.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

  1. wrzoska trzeba przetestowac z kims dobrym w kazdej plaszczyznie, bo po tym co widac ciezko cokolwiek powiedziec. Szpilka sztab do wymiany, WCA, a potem trenowanie gdzie glownym trenerem jest trener od kickboxingu nie jest najleszpym pomyslem. Albo zmiana sztabu, albo superfighty

Dodaj komentarz

Back to top button