Ronda Rousey przerywa milczenie, otrzymuje wsparcie od Cris Cyborg


Ronda Rousey po raz drugi zabrała głos – po raz drugi pisemnie – po klęsce z Amandą Nunes na gali UFC 207.

Po sromotnej klęsce na gali UFC 207 w starciu z Amandą Nunes Ronda Rousey ponownie zapadła się pod ziemię, publikując jedynie króciutkie oświadczenie, z którego i tak niewiele wynikało.

Teraz, niespełna dwa tygodnie po walce, Rowdy ponownie opublikowała krótkie przesłanie, tym razem w formie cytatu brytyjskiej pisarce i autorce Harry’ego Pottera J.K. Rowling.

Samo dno okazało się mocnym fundamentem, na którym odbudowałam swoje życie.

Dla wielu fanów słowa te zabrzmiały jak zapowiedź powrotu do oktagonu Rousey, ale o tym, czy faktycznie tak się stanie, przekonamy się pewnie nie wcześniej niż za kilka miesięcy.
Co ciekawe, na wpis Amerykanki odpowiedziała w zaskakująco pozytywnych słowach jej odwieczna i niedoszła rywalka Cris Cyborg.

Byłam bardzo smutna, widząc porażkę gwiazdy sportu, ale nadal masz wiele przed sobą i jesteś pobłogosławiona bezpieczeństwem finansowym, aby podążać za wszystkimi swoimi pasjami. Umożliwiłaś nam większą promocję i wyrosłaś na ikonę sportu. Ciesz się kolejnym rozdziałem swojego życia i wiedz, że masz niesamowite możliwości, aby kontynuować zmienianie świata. #rowdyrevolution

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!