UFC

Punahele Soriano pokonał Nikolaya Veretennikova na UFC 320

Zapaśniczo usposobiony Punehele Soriano pewnie pokonał Nikolaya Veretennikova w ramach gali UFC 320.

Punahele Soriano (12-4) obnażył zapaśniczo-parterowe braki Nikolaya Veretennikova (13-7), pewnie pokonując Kazacha podczas gali UFC 320 w Las Vegas.

Początek walki należał do Veretennikova, który powstrzymał obalenie Soriano, traktując rywala łokciami i kolanami z klinczu. Jednak Hawajczyk w końcu przeniósł walkę do parteru, neutralizując kontrującą gilotynę Kazach. Unieruchomiwszy go przy ogrodzeniu na dole, Soriano z dziecinną łatwością kontrolował go i obijał ciosami, łokciami. Veretennikov odpowiadał uderzeniami z dołu, ale nie ważyły one wiele. Kazach nie miał kompletnie pomysłu na to, jak wydostać się z niedogodnej pozycji.

Grzmotnąwszy na otwarcie rundy drugiej Veretennikova mocnym prawym, Soriano zszedł mu ostro do nóg, przenosząc walkę do parteru. Próbę gilotyny ze strony Kazacha starał się wykorzystać do duszenia von Flue, ale Veretennikov zażegnał niebezpieczeństwo – ale pozostał na dole, unieruchomiony przy ogrodzeniu.

Hawajczyk okładał Kazacha ciosami, uderzeniami. Trwało to przez kilka minut, ale w końcu Veretennikov nie tylko zerwał się na nogi, ale też sam przewrócił zmęczonego rywala, zachodząc mu za plecy i szukając duszenie. Soriano przetrwał, z czasem przetaczając Kazacha. Z góry nie był jednak szczególnie aktywny, a na koniec rundy Veretennikov zdołał jeszcze wrócić na nogi.


PEŁNE WYNIKI UFC 320 – TUTAJ


Soriano ruszył po obalenie na otwarcie trzeciej odsłony. Początkowo Veretennikov dobrze się bronił, ale w końcu Hawajczyk sfinalizował obalenie, wynosząc wysoko rywala i ciskając nim o deski – czym zneutralizował też gilotynę Kazacha. Soriano przez dłuższy czas kontrolował rywala, ale na minutę przed końcem sędzia uznał, że w parterze jest za mało aktywności, podnosząc zawodników. Hawajczyk od razu poszedł w zapasy, podczas gdy Kazach poszukał gilotyny. Soriano uwolnił głowę, zrzucając jeszcze z góry uderzenia na koniec.

Sędziowie orzekli jednogłośnie o zwycięstwie Punehele Soriano w stosunku 3 x 30-27.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z BONUSEM DO 300 ZŁ WE FREEBETACH NA START

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button