„Poturbować wszystkich, zabić wszystkich, kogoś zjeść” – Khamzat Chimaev zabrał głos nt. doniesień o walce z Gilbertem Burnsem

Robiący furorę w UFC Khamzat Chimaev odniósł się do pogłosek o szykowanym jakoby na styczeń zestawieniu z Gilbertem Burnsem.
Od kilku dni huczy o zestawieniu kroczącego od oktagonowego morderstwa do oktagonowego morderstwa Khamzata Chimaeva z byłym pretendentem do złota wagi półśredniej UFC Gilbertem Burnsem, które wedle nieoficjalnych doniesień Frontkick Online jest wstępnie planowane na styczeń przyszłego roku.
Brazylijczyk zdążył już zabrać głos w temacie potencjalnego starcia z Czeczenem. W wywiadzie udzielonym MMAJunkie.com odrobinę kluczył – stwierdził, że Wilk powinien wcześniej stoczyć jeszcze jedną walkę – ale pokusił się też o jednoznaczną deklarację, wedle której jeśli otrzyma propozycję takiego pojedynku, nie odmówi.

Nastawienie Chimaeva jest natomiast znane od dawna. Zdemolowawszy kilka tygodni temu Jinglianga Li, Czeczen zapraszał już w oktagonowe tany Leona Edwardsa, Belala Muhammada, Nate’a Diaza oraz właśnie Gilberta Burnsa. Jest gotów.Tymczasem w czwartek podczas konferencji prasowej w Goteborgu Khamzat został zapytany właśnie o pogłoski dotyczące starcia z Durinho.

– Zabiję gościa – powiedział niedbale łamaną angielszczyzną. – Bez znaczenia. Poturbować wszystkich, zabić wszystkich. Kogoś zjeść. Nie wiem. Zobaczymy.

– Mam nadzieję na powrót w styczniu. Mam nadzieję na powrót jutro.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Mając na uwadze wspomniane wyżej medialne doniesienia, oraz fakt, że sternik UFC Dana White nie wykluczał zestawienia Khamzata Chimaeva z Gilbertem Burnsem, wydaje się, że rzeczywiście na początku przyszłego roku czeczeński Wilk stanie nie tylko przed szansą włączenia się do mistrzowskiej rozgrywki w 170 funtach, ale być może nawet wyprzedzenia w rajdzie po titleshota swoim zwyczajem wybrzydzającego Leona Edwardsa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Póki co Czeczen skupia się natomiast na… zapaśniczej walce z Jackiem Hermanssonem. Odbędzie się ona dzisiaj w Goteborgu w ramach gali Bulldog Fight Night 9.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login