UFC

Dustin Poirier, Renato Moicano i inni reagują na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Ludovitem Kleinem: „Bardzo imponujące dwie pierwsze rundy! I o wiele większa wszechstronność!”

Klubowi koledzy Mateusza Gamrota – między innymi Dustin Poirier i Renato Moicano – skomentowali wiktorię Polaka z Ludovitem Kleinem na UFC Vegas.

Wyposzczony dziewięcioma miesiącami bitewnej absencji Mateusz Gamrot zaprezentował świetną formę w sobotę w Las Vegas, gdzie w ramach gali UFC Fight Night poszedł w oktagonowe tany z Ludovitem Kleinem.

Agresywnie usposobiony Polak – tym razem bardzo aktywny w każdej płaszczyźnie walki – sponiewierał Słowaka zapaśniczo, nie odstając też we fragmentach kickbokserskich. Ostatecznie pewnie wygrał na kartach sędziowskich w stosunku 3 x 30-27.

Walka ta wieńczyła prawie 5-miesięczne przygotowania, jakie Gamer odbył na matach American Top Team, gdzie przebywał od stycznia, szlifując formę na powrót.

W wywiadach udzielonych po gali polski zawodnik nie zapomniał ani o swoim amerykańskim klubie i tamtejszych sparingpartnerach, ani o Czerownym Smoku w Polsce, gdzie trenuje na co dzien. Nie zapomnieli tez o Mateuszu Gamrocie jego koledzy po fachu z tych klubów.

– Bardzo dobry występ Gamrota – napisał Renato Moicano na platformie X. – Bardzo imponujące dwie pierwsze rundy! I o wiele większa wszechstronność!

– Gamer zrobił, co robi najlepiej – zawtórował Brazylijczykowi Dustin Poirier. – Nieustająca presja!

Pod wpisem Polaka na platformie X pojawiło się jeszcze więcej komentarzy. Poniżej wybrane.

Kto wie, czy Mateusz Gamrot wkrótce nie powróci zresztą na maty American Top Team. Polski zawodnik jest bowiem zainteresowany wrześniową potyczką z Benoitem Saint-Denisem, która miałaby odbyć się podczas gali w Paryżu.

Poniżej obszerne podsumowanie walki.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button