(VIDEO) Kanonada uderzeń! Chase Sherman znokautował Jareda Vanderę!

Chase Sherman odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, pokonując Jareda Vanderę podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W starciu w wadze ciężkiej o być albo nie być w UFC Chase Sherman (16-10) znokautował w trzeciej rundzie Jareda Vanderę (12-9).

w pierwszej rundzie obaj zawodnicy skupili się wyłącznie na szermierce na pięści i kopnięcia. Sherman był skuteczniejszy, szybkie kombinacje łącząc z mocnymi lowkingami. Przeważał szybkościowo, będąc też bardziej odpowiedzialnym w defensywie – głównie dzięki ruchliwej głowie. Vanderaa także jednak miał swoje dobre momenty.

Pierwsza połowa drugiej rundy należała do Vandery, który regularnie trafiał lewym prostym, ale z czasem pojedynek się wyrównał. W końcówce to Sherman zaczął trafiać częściej, głównie ostrymi szarżami z krótkimi kombinacjami.

Świadom, że prawdopodobnie przegrywa na kartach sędziowskich, w trzeciej rundzie Vanderaa podkręcił tempo, notując sporo sukcesów. Gdy wydawało się, że może nawet znokautować Shermana, ale ten przetrwał trudne chwile, a potem skontrował rywala srogim prawym, następnie naruszając go krótkimi uderzeniami z klinczu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Wstrząsnąwszy Vanderą, Sherman ruszył na niego z pasją, zasypując go kanonadą uderzeń. Vanderaa próbował bronić się na ogrodzeniu, ale inkasował uderzenie za uderzeniam i w końcu osunął się przy ogrodzeniu, chroniąc głowę. Sędzia przerwał zawody.

Odnosząc zwycięstwo, Chase Sherman przerwał czarną serię czterech porażek, prawdopodobnie ratując się przed zwolnieniem z organizacji.

Dla Jareda Vandery było to czwarte przegrane starcie z rzędu, co może oznaczać kres jego przygody z UFC.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.