„Załatwmy to, zanim zdmuchniesz świeczki z urodzinowego tortu” – Stipe Miocic oferuje swoje oktagonowe usługi Danielowi Cormierowi


Były dominator kategorii królewskiej Stipe Miocic konsekwentnie zachęca Daniela Cormiera do rewanżu.

Wczesnym rankiem w Cleveland – nie było jeszcze 6! – były mistrz kategorii ciężkiej Stipe Miocic, być może przebudzony przez swoją córeczkę, postanowił przypomnieć swojemu ostatniemu pogromcy, Danielowi Cormierowi, że zegar odliczający czas do 40. urodzin mistrza wagi ciężkiej tyka nieubłaganie.

DC, 20 marca szybko się zbliża. Załatwmy to i zróbmy tę walkę, zanim zdmuchniesz świeczki z urodzinowego tortu.
Dzierżący rekord obron złota w 265 funtach Stiopic od chwili utraty pasa na rzecz DC w lipcu ubiegłego roku konsekwentnie domaga się rewanżu – i nie interesuje go żadne inne zestawienie.

Cormier tymczasem w ostatnich dniach nie wykluczył, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom będzie jednak kontynuował karierę po czterdziestce. Nadal priorytetem pozostaje dla niego kasowe starcie z Brockiem Lesnarem, ale jeśli nie doszłoby do niego – a taki scenariusz wydaje się realny – chętnie da rewanż Stipemu Miocicowi.

*****

Kto podbije UFC w 2019 roku?


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *