Wyniki UFC FN 120: Matt Brown soczystym łokciem gasi światło Diego Sanchezowi – video


Matt Brown przypomniał raz jeszcze to, z czego przez wiele lat słynął w oktagonie, przepięknym łokciem usypiając Diego Sancheza podczas UFC Fight Night 120.

W co-main evencie gali UFC Fight Night 120 w Norfolk Matt Brown (21-17) swoim firmowym łokciem ubił Diego Sancheza (27-11) w pierwszej rundzie pojedynku.
Sanchez już w pierwszej akcji poszedł po ostre obalenie, ale Brown świetnie bronił się przed jego zapaśniczymi próbami pod siatką. Po minucie Nieśmiertelny wrócił na środek oktagonu, ale Sanchez szybko poszedł po kolejne obalenie, ale Brown ponownie świetnie się wybronił. Na środku zaczął ostrzeliwać rywala ciosami prostymi, polując też na łokcie w momentach zwarcia. W pewnej chwili Sanchez odpalił jednak soczyste kopnięcie okrężne na korpus, które na sekundę okrutnie wstrząsnęło Nieśmiertelnym.

36-latek szybko jednak doszedł do siebie i choć trzymał prawy łokieć przyklejony do korpusu, odzyskał rezon. Rozstrzygnięcie nadeszło, gdy przechwycił jedno z kolejnych kopnięć Sancheza, ustawiając go sobie pod siatką i tam ciężko nokautując soczystym łokciem.

Przed pojedynkiem Matt Brown, który w ten sposób powrócił na zwycięskie tory po trzech z rzędu porażkach, nie zdecydował ostatecznie o przejściu na sportową emeryturę, przyznając, że najpierw musi porozmawiać z rodziną i teamem.

*****

Wyniki UFC FN 120: Raphael Assuncao ubija Matthewa Lopeza i pokazuje wielką klasę – video


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Ale mu zakurwil.  :D