Wyniki UFC Austin: Diego Ferreira rozbił i ubił Jareda Gordona – video

Carlos Diego Ferreira nie miał litości dla Jareda Gordona, rozbijając go w pył podczas gali UFC Fight Night 126 w Austin.

Powracający po dwuletniej przerwie spowodowanej zawieszeniem za doping Carlos Diego Ferreira (13-2) rozbił w pył Jareda Gordona (14-2) w wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night 126 w Austin.

Znany dotychczas przede wszystkim ze swojego parteru Brazylijczyk rozpoczął walkę bardzo agresywnie na nogach, będąc zdecydowanie aktywniejszym od wyraźnie zaskoczonego Amerykanina. Dwa razy co prawda trafił przypadkowo rywala w krocze, za co dostał ostrzeżenie, ale po wznowieniu walki w jednej z wymian w półdystansie posłał biernego rywala na deski kombinacją ciosów. Gdy Gordon próbował wstawać, Ferreira zaszedł mu za plecy, unieruchomił rękę, rozpuszczając uderzenia. Wobec ograniczonych w ten sposób do minimum możliwości obrony ze strony Amerykanina sędzia przerwał walkę.

Odnoszący drugie z rzędu zwycięstwo Brazylijczyk przerywa w ten sposób serię dwóch kolejnych wiktorii Amerykanina.